Moderator Rajbud
Autor: Moderator Rajbud
16/09/2015
Firma PHU "RAJBUD" s.j. została założona w 1991 roku. Początkowo pod inną nazwą w ciągu 21 lat swego istnienia przekształciła się z małego sklepu w prężnie działający salon sprzedaży. Początkową domeną działania firmy był handel farbami, materiałami instalacyjnymi, ceramiką i armaturą sanitarną.

Firma przez cały czas swego istnienia rozwijała się poprzez poszerzanie asortymentu i udoskonalanie własnej bazy lokalowej. Powstało pięć dużych magazynów, a w czerwcu 2002r. zakończono budowę nowego salonu sprzedaży. Lokal jest bardzo przestrzenny i funkcjonalny, dzięki czemu klienci mogą swobodnie oglądać asortyment firmy.

Firma należy do Grupy Polskie Składy Budowlane - największej sieci hurtowni budowlanych w Polsce. PHU "RAJBUD" s.j. posiada w swojej ofercie ponad 10 tysięcy produktów. Większość asortymentu proponowanych towarów można zobaczyć na miejscu przy:

 

ul. Czarnkowskiej 21a w Obornikach
w godzinach od 6,00 do 18,00 a w soboty od 6,00 do 14,00.

 

Klienci obsługiwani są przy ośmiu stanowiskach handlowych. Dokonując wyboru towarów klienci mogą liczyć nie tylko na fachowe doradztwo i rzetelną pomoc, ale także wypić filiżankę dobrej kawy w miejscu specjalnie do tego utworzonym. Firma posiada własny transport, dlatego też jest w stanie dostarczyć każdy zamówiony towar.